Şartlar & Koşullar

Umrehatti.com web adresi üzerinden işlem yapmadan önce kullanıcı sözleşmesini detaylı bir şekilde okuyarak hak ve yükümlülükleriniz konusunda bilgi alabilirsiniz.

Telif Hakları

Umrehatti.com adresinin bütün hakları Modabilet Turizm Ticaret Ltd. Şti.’ye ait olup site Admin Tour Turizm’in bünyesinde hizmet vermektedir. Umrehatti.com içerisinde yer alan tüm dokümanlar yasal mevzuat kapsamında koruma altındadır ve üçüncü kişilerin paylaşımına uygun değildir. Site içerisinde bulunan ürün, hizmet ve dokümanlar Admin Tour Turizm’in izni olmadan kullanılamaz. Site içerisinde hizmet kapsamında bulunan her şeyin kopyalanması, dağıtılması, tekrar üretilmesi ve habersiz kullanılması durumunda telif hakları devreye girecektir.

Kullanıcı Yükümlülükleri

Turizm sektöründe hizmet veren Umrehatti.com adresinde yapılan herhangi bir işlemde verilen isim, soy isim ve adres bilgileri kullanıcının sorumluluğu altında olup, yalan bilgi beyan edilmesi durumunda Admin Tour Turizm’in konu hakkında yaptırım gücü vardır. Kullanıcıların kendi hesapları üzerinden yaptıkları işlemlerde meydana gelen kullanıcı odaklı hatalar Admin Tour Turizm’in sorumluluğu altında yer almaz. Ayrıca kullanıcı kendi kişisel bilgilerini başkalarına vermediğini taahhüt eder.

Umrehatti.com her gün güncellen bir site olduğu için site kapsamında yazan fiyat, tur, ödeme koşulları ve kampanyalar üzerinde net bilgiler verir. Ancak Admin Tour Turizm’den kaynaklanmayan bir güncelleme gecikmesinde yapılmış olan rezervasyon hatalarından Admin Tour Turizm sorumlu tutulamaz. Kullanıcı o an rezervasyon yaptırdığı koşulu kabul etmiş olur.

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılar Hakkında

Umrehatti.com kendi sitesi üzerinden bilgi vermek ya da reklam amacıyla başka bir bağlantı verebilir. Kullanıcının bu bağlantıya yönlenmesi sonrası meydana gelebilecek herhangi bir sorundan Admin Tour Turizm sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların Umrehatti.com Adresine Yollayacakları Hakkında

Umrehatti.com adresine gönderilen herhangi bir mail, talep formu, şikayet ve öneri yazıları küfür, tehdit, argo sözler, tahrik ve buna benzer ifadeler içeremez. Kullanıcıların enucuzattail.com bünyesinde çalışan kişilerin kanuni ve kişisel haklarını zedelemeye hakkı bulunmamaktadır.

Alışveriş Güvenliği

Umrehatti.com üzerinden yapacağınız işlemlerde kullanacağınız kişisel bilgileriniz her daim koruma altındadır. Üyelik için verilen bilgiler ve rezervasyon oluştururken kullanılan bilgiler SSl güvenlik sistemiyle koruma altına alınmaktadır. Umrehatti.com müşterilerinin kişisel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve kullanıcı bilgileri 128 bit SSL güvenlik alanıyla koruma altına alınmış durumdadır. Umrehatti.com adresine verilen bilgiler yalnızca satış işlemi sırasında ve verilen talimatlar doğrultusunda kullanılır. Bilgilerin üçüncü kişilere verilme, devredilme ve gösterilme gibi bir durumu söz konusu değildir.

Hak ve Sorumluluklara Dair

Umrehatti.com site içerisinde bulunan tüm bilgilerin doğruluğunu her zaman teyit eder ve kullanıcıların doğru bilgi şekilde bilgilenmesini sağlar. Ancak Umrehatti.com ve Admin Tour Turizm site içerisinde meydana gelen bilgi ve fiyat yanlışlıklarından sorumlu tutulamaz. Umrehatti.com site içerisinde istediği an değişiklik yapma hakkına sahiptir. Umrehatti.com ve Admin Tour Turizm site kullanımı kaynaklı maddi ve manevi hiçbir sorundan sorumlu tutulamaz. Kullanıcı Umrehatti.com adresine girdiği anda tüm bu koşullar geçerli olmaya başlar.

İrtibat: https://www.umrehatti.com/ 

 

 

WhatsApp
Hemen Ara