Hakkımızda

Umrehatti.com; 2015 yılında kurulmuş Türsab 9681 nolu üyesi Admin Tour Turizm Seyahat Acentası’nın bir markasıdır.

2015 yılında turizm sektörüne ilk adımını atan Admin Tour olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz. Admin Tour kurulduğu günden itibaren sektörde tecrübeleriyle öne çıkmış personelimiz aracılığıyla yurt içi ve yurt dışı turlar, hac ve umre turları, uçak biletleri, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, vize danışmanlık işlemleri, kişiye ya da kuruma özel seyahatler, toplantı ve organizasyon gibi seyahat ihtiyaçlarınızın hepsine cevap veriyoruz.

Hac ve Umre turu hizmetlerimizin başlıca unsuru danışmanlığını yaptığımız misafirlerimizin en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti almalarını sağlamaktır.

Umre Vizesi danışmanlık hizmetimizle süreci sizin yerinize takip ediyor, vize işlemlerinde tüm detayları sizin yerinize düşünüyor, keyifli bir umre ya da Hac ibadetini sizlere sunuyoruz. Sektörde öncü firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemenin mutluluğu en derinden yaşıyor ve alternatif çözümlerle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı muhafazakar turları ile ilgili organizasyonların her detayına hakim olarak size en uygun seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kişiye ya da kuruma özel VIP kurumsal organizasyonlarımızla da kalbinizden geçenlerin gerçek olmasını, ulaşımdan konaklamaya kadar her detayla tek tek ilgileniyor ve memnuniyetinizi önemsiyoruz.

A Grubu TÜRSAB ve IATA üyesi olan seyahat acentemizle güvenirliğin önemini biliyor, akıllarda soru işaretlerine yer bırakmıyoruz. Yenilikçi, dinamik ve işinde uzman ekibimizle seyahat sektöründe sahip olduğumuz tüm tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. THY acente şirketimiz, uluslararası tüm havayollarıyla online bağlantılar kurarak rezervasyon işlemlerini güvenli bir şekilde yürüyor. Müşteri memnuniyetini ilk sıraya alan hizmet anlayışımız sayesinde tatillerinizin, hac ve umre ziyaretlerinizin, fuarlarınızın, uçak bileti alışverişlerinizin ve konaklama rezervasyonlarınızın kusursuz olmasını hedefleyerek mükemmeliyetçi bir anlayışla çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz seyahat acentemizin ofislerin yanında online platformlarda da hizmet vererek kolay ulaşabilir bir politika izliyoruz. Teknolojinin getirdiği yenilikleri yakından takip ediyor ve çağa ayak uydurarak siz değerli müşterilerimizin huzuruna sunuyoruz. Sahip olduğumuz teknolojik alt yapı gücünü uluslararası platformlara taşıma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ekonomik uçak biletleri ile ulaşmanızı ve Umre ve Hac ziyaretlerinizin daha keyifli geçmesini sağlamak Umrehatti.com ailesinin en önemli görevleri arasında.

Ekibimiz hizmetinizdedir.

 

WhatsApp
Hemen Ara